Webdesign - Tvorba web stránok
Úvod Webdesign Webhosting Referencie Kontakt
Oznamujeme všetkým klientom že 7.6.2017 sme ukončili našu činnosť.

Webdesign

Web Design

Webdesign

Internetové stránky sú neodmysliteľnou súčasťou propagácie každej firmy, ktorá chce držať krok s dynamickým vývojom spoločnosti okolo nás. V dnešnej dobe je Internet veľké marketingové médium. Na zákaznikov veľmi dobre pôsobí profesionálny design vašich web stránok, ktorý hovorí aj o úrovni vašej firmy. Profesionálny design stránky nezáleží na objeme, ani na komplikovanosti, ale predovšetkým na kvalite, a tu Vám môžeme ponúknuť!


Pre predstavu o našich schopnostiach a skúsenostiach, Vám doporučujeme si prezrieť naše referencie. Máte už vlastnú web stránku ale je neefektívna, prp. zastaralá? Vyrobíme pre Vás web stránku prispôsobenú imidžu vašej firmy, s obsahom, ktorý máte na vašej starej web stránke, prípadne s novým obsahom, ktorý nám pošlete. Pamätajte, že web stránka je vizitkou vašej firmy a často sa zákazník rozhodne podľa nej, či vás osloví alebo nie. Neváhajte a kontaktujte nás! Radi Vám vypracujeme nezávislú cenovú ponuku.


JP Design ponúka:


» tvorba jednoduchých web stránok
» tvorba dynamických web stránok
» prerobenie - redesign web stránok
» tvorba eshopov - virtuálnych obchodov
» tvorba wap stránok
» tvorba reklamných bannerov
» tvorba CD prezentácii
» údržba - aktualizácia web stránok
» registrácia web stránok do vyhľadávačovZvýšenie návštevnosti

Zvyenie nvtevnosti

Máte internetovú stránku, ale chybajú Vám návštevníci? Získajte cielených návštevníkov s minimom nákladov.


Prejsť na: Zvýšenie návštevnosti >>

Postup spolupráce

Postup spolupráce

Aký je postup spolupráce pri vytváraní webstránky? Ako prebieha tvorba stránky, komunikácia počas tvorby webu a fakturácia?


Prejsť na: Postup spolupráce >>

Tvorba web stránok

Tvorba web stránok

Keď sa chcete na internete zviditeľniť, nechať o sebe vedieť čo robíte, kde Vás zákazníci nájdu, tak potrebujete mať svoju web stránku. Potešíte vašich klientov a zároveň sa spropagujete.

Prejsť na: Tvorba web stránok >>