Webdesign - Tvorba web stránok
Úvod Webdesign Webhosting Referencie Kontakt
Oznamujeme všetkým klientom že 7.6.2017 sme ukončili našu činnosť.

Webhosting a registrácia domén

Webhosting

Webhosting

V spolupráci s webhostingovými spoločnosťami vám prinášame možnosť prevádzky vašej web stránky na vlastnej slovenskej, či zahraničnej doméne, s vlastným webpriestorom a na kvalitnej internetovej linke. Zároveň Vám ponúkame podporu moderných technológií (ako PHP, ASP, ASP.net alebo FrontPage), a to za bezkonkurenčné ceny. Webhosting prispôsobíme presne vašim požiadavkám a potrebám vašej web stránky. Zaplatíte tak len za služby, ktoré skutočne využijete. Ceny za webhosting u nás začínajú už od 1 EURo za mesiac. Vašu webovú prezentáciu budeme prevádzkovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku na kvalitnej internetovej linke a na výkonných serveroch. Pre potreby našich zákazníkov prevádzkujeme viacero vysokorýchlostných internetových serverov na rôznych systémových platformách - podľa vašej potreby.


Registrácia domén

K webhostingu vám samozrejme ponúkame možnosť zaregistrovania vlastnej internetovej domény. Na výber máte slovenskú národnú doménu .sk, ale aj viacero medzinárodných domén - .com, .eu, .net, .org, .info, .biz ako aj národné domény .cz, .pl, .de a iné.

 

Výhodou medzinárodných domén je väčšia prestíž vo svete, nevýhodou zasa väčšia zaplnenosť doménového priestoru. Domény vám môžeme zaregistrovať väčšinou už do 24 hodín cez pracovný týždeň. Registrácie domén sú spoplatňované zväčša ročne.

Vaše internetové stránky, databázy, ale aj pošta sú každodenne zálohované na externé zálohovacie zariadenie a tým je zabezpečená ich neustála ochrana.

Prejsť na: Kontaktné údaje >>

Tvorba web stránok

Tvorba web stránok

Keď sa chcete na internete zviditeľniť, nechať o sebe vedieť čo robíte, kde Vás zákazníci nájdu, tak potrebujete mať svoju web stránku.

Prejsť na: Tvorba web stránok >>

Tvorba wap stránok

Tvorba wap stránok

Wap používa od roku 1999 väčšina mobilných telefónov. Tento protokol umožňuje prehliadanie zjednodušených web stránok, vytvorených v hypertextovom značkovacom jazyku WML (Wireless Markup Language).

Prejsť na: Tvorba wap stránok >>

Zvýšenie návštevnosti

Zvyšenie návštevnosti

Máte internetovú stránku, ale chybajú Vám návštevníci? Získajte cielených návštevníkov s minimom nákladov.


Prejsť na: Zvýšenie návštevnosti >>